Tiranë Barcelonë me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel. Ajo u hap më 1 tetor te vitit 2008. By continuing to use this site, you agree to the use of these cookies. Viend në Divjakë, Berat& Tiranë 3ditë/2net ; Vikend në Divjakë 2ditë/1natë Transferimi me autobus komod për në Bruksel. Sofia ndodhet në pjesën perëndimore të Bullgari... Festat e Krishtlindjes dhe Vitit të Ri sjellin harmoni në ambiente familiare. Udhëtimi me autobus Tiranë - Zadar - Mynih - Paris - Milano - Tiranë. Studentët janë të një universiteti në Tiranë. Mbrritja në Amsterdam në orën 23:00. Udhëtim me autobus me kosto të ulët. Viti i Ri: Paris, Bruksel, Amsterdam 8 Ditë 649€ – Hollande – Dita e Parë, 29 Dhjetor 2018: Fluturimi direkt Tiranë – Amsterdam. Neës 24 raporton se kanë mbetur të plagosur disa persona ndërsa ende nuk dihet identiteti dhe gjendja e tyre shëndetësore. Autobus. Online Booking Engine that offers every type of tourist product to the user, Hotels, Apartments and other services, with a quick search according to a minimum input of information, which gives every kind of offer, ideal for all sorts of tourism, be it Corporate or end consumer. Fluturimi direkt Tiranë - Amsterdam - Tiranë. Udhëtimi me autobus Tiranë - Ljubljanë - Mynih - Paris - Milano - Trieste - Tiranë. We use cookies to ensure you get the best user experience on our website. Vizitohen: Bruksel, Amsterdam, Bruges, Utrecht, Hagë, Rotterdam. Edhe pse është dhënë urdhër për mbylljen e të gjitha linjave ajrore apo tokësore me Greqinë, një autobus me 30. Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus. Rama njoftoi mbylljen e kufijve, një autobus me 30 udhëtarë vjen në Tiranës përmes Kakavijës, Policia: Do vetëkarantinohen. -Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll, Stamboll - Tiranë,-Shëtitjet me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit.-Udhëtimi është në Grup. Enter the name of the city from which your trip starts, and the name of the city in which you're traveling to. By continuing to use this site, you agree to the use of these cookies. Vetëm vajtje. France Dita e Parë, 28 Dhjetor 2016: Transferimi me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. Akomodim në hotel: 3* , Fjetje 2 netë në Paris, 1 natë në Bourg en Bresse, 1 natë në Zadar, 1 natë në Mynih dhe 1 natë në Trieste. 3. Hafet Tours Phone +389 44 371 066 Email hafet-tours@hotmail.com Website hafet.getbybus.com Bus from Skopje to Tirana Ave. ABA TRAVEL Pranverë në Paris dhe Bruksel, 5 Ditë €399, Nisja më 11 Mars. TiranëBruksel 70€ ... – Fjetje 7 Netë All Inclusive në Hotele 3, 4 dhe 5*.– Transferta Vajtje Ardhje me Autobus nga Tirana në Hotele në Burgas.Cmimet per person ne dhome 2she:Nisja 1 Gusht Tarifa »Hotel Svejest 3* € 329.00 Hotel Azurro 3* € 349.00 Hotel Chaika 4* € … It was opened on October 1, 2008. August 22, 2016 18:37 ... Në periferi të Brukselit, policia ka plagosur një femër e cila ishte përpjekur të godasë me hanxhar tre persona, raporton Russia Today. BusTicket4.me wishes you a safe journey. 1. Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. Makina me qera. Viti i Ri: Paris, Bruksel, Amsterdam 8 Ditë 649€ – Hollande – Dita e Parë, 29 Dhjetor 2018: Fluturimi direkt Tiranë – Amsterdam. Fjetje 4 Netë në Paris. Vizitohen: Bruksel, Amsterdam, Bruges, Utrecht, Hagë, Rotterdam. Kontaktoni Kalemi Travel and Tours për këtë udhëtim me autobus. Europcar Kosovo HQ +377 44 116 746. Qendra është nd... Historia e aeroportit të Dubrovnikut mund të ndahet në katër periudha të ndryshme, e para e filloi në vitin 1936 në një aeroport në nj&... Bjeshket e Nemuna janë një kurorë e lartë malore në skajin juglindor të sistemit malor Dinarik. Copyright © 2014 - 2021 BusTicket4.me. 2.Fjetje 1 natë në Lion, 1 natë në Nisë dhe 1 natë në Milano. Vendosa ti jap vetes një pushim të vogël dhe të shkoj në një ... Një ndër vendet më atraktive të Kosovës është padyshim Prizreni. Aeroporti Ndërkombëtar i Tiranës (TIA) njofton se më datën 22 Mars 2016, avioni i linjës Tiranë – Bruksel – Paris që operohet nga Adria Airways, me 42 pasagjerë në bord, është nisur nga Tirana sot në orën 6.47 dhe është ulur në Paris, në aeroportin “Charles de Gaulle”. Copyright © 2014 - 2021 BusTicket4.me. Shkruani ne inbox ose Kontaktoni :052262216 . Shëtitje me Autobus dhe Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë udhëtimit. ️ Bileta Avioni duke filluar nga 35€ , linje direkte me nisje nga Tirana Tiranë - Viene 35 € Tiranë - Torino 35 € Tiranë - Milano 35 € Tiranë - Venecia 35 € Tiranë - Bergamo 40 € Tiranë - Londër 45 € Tiranë - Pisa 55 € Tiranë - Berlin 50€ Tiranë - Verona 49 € Tiranë - Bruksel 55€ Tiranë - Paris 49 € Mbrritja në Paris ora 13.4 8 Shtator, 2020. Fill in the required geps about the purchaser and passengers, make your payments and enjoy your ride. Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Udhetim Me Autobus Tirane Stamboll Behen cdo dite nga e HENA ne te DIELE pervec dites se premte qe ska udhetime. I entered in the bus and depa... One of the most attractive places in Kosovo is definitely Prizren. Autobusi i la shqiptarët në qendër … 19/08/2020 . Komuna e Lubjanës është një nga 11 bashkitë e qytetit në vend. Skenderbeu Pranë stacionit te trenit Durrës/ AL +355 5222 05 64 +355 69 762 7676 Werner-Hilpert-str.17 34117 Kassel / DE 0049 561 / 989 26 86 Të tjera detaje dalin në dritë në lidhje me 38-vjeçarin shqiptar të vrarë mbrëmë në Bruksel. Koci: Faturën e 4 mijë dosjeve po e paguan Kosova. Departures are described by departure time, duration, carriers, bus quality, schedules with mileage, discounts etc. Shkurti është një d... Kroacia njihet si një vend mjaft atraktiv për turistët nga e gjithë bota, ku padyshim bukurinë më të madhe ja jep qyteti i bukur i Dubrovnikut. Udhëtimi zgjat 3.5 orë, pa ndalesa. Mëngjeset në Hotele. Tiranë Prishtin ë. Gjithsej 16 lidhje për datën 12/29/2020 ... Kyçu me Facebook Kliko këtu nese keni harruar fjalëkalimin? Mbrritja në Amsterdam në orën 23:00. Nisja nga Prishtina ora 10.40. 1.Fluturimi direkt Tiranë - Gjenevë dhe Milano - Tiranë. Udhëtimi me avion direkt Prishtinë - Paris. 14. I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. Fluturimi direkt me avion Tiranë - Stamboll - Tiranë, Nisja në Mëngjes heret nga Tirana, Kthimi në mbrëmje vonë nga Stambolli. Eksploro Bruksel me FlixBus Trego biletën në telefonin tënd Wi-Fi Rirezervo ose anulo udhëtimin tënd në mënyrë fleksibël Nëse e ke të vështirë hyrjen në faqen e internetit, na telefono në +49 (0)30 300 137 300 ose referoju aplikacioni Google Assistant i FlixBus . Mëngjeset për të gjitha ditët e udhëtimit. München-Tirane 135 Euro vetem nje drejtim me tragetin e perfshire . After the Secan... "Mother Teresa" Airport (Rinas Airport) in Rinas is the airport of the capital and at the same time Albania's only international airport for civilian flights. Me pas transferi në Hotel. Shoqërues Shqiptar gjatë Udhëtimit. Bus from Skopje to Tiranë Ave. Transporti publik ka rifilluar punën pas arritjes së marrëveshjes me Bashkinë e Tiranës për të marrë një pagë të dytë lufte prej 40 mijë lekësh dhe ndryshimi i protokollit, dy kërkesat e tyre të panegociueshme, për të cilat kanë zhvilluar disa protesta. Sistemimi dhe Fjetje … Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit) Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport Cmimi 199 Euro / Personi 3 DITE 04/03/2020 ... Autobus Taksi Makina me qera. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. Paguani "online" me kartë krediti, ose "offline". Bruksel-Tiranë. All Rights Reserved. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Dortmund-Tirane 150 Euro vetem nje drejtimshe me tragetin e perfshire. Taking place on 10th - 17th June at the i... Athens is the capital of Greece and one of the most famous cities in Europe. Prenotoni sot Shkup bruksel na Kontaktoni 3.Mëngjeset në Hotele. Dita e Pestë, 5 Nëntor 2012: Mëngjesi në Hotel. Bëni tuajën bileta autobusi për në Gjermani, Itali, dhe vende të tjera. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Vajtja [ Tirana – Ancona ] 1 I rritur 117,70 EUR Vajtja [ Tirana – Athens ] 1 I rritur 92,70 EUR Vajtja [ Tirana – Milano BGY Orio Al Serio ] 1 I rritur 138,02 EUR Për prenotime na kontaktoni në: ☎Tel:+355 (0) 4 22 46 747 Mob: +355 (0) 69 21 32 903 \ + … Agjensi Turistike Autobusat - Kerkoni mbi 150 000 linja te autobuseve ndermjet vendeve, ne Kosove Shqiperi dhe Maqedoni si dhe lidhjet e autobuseve me jashtë. -Akomodimi në hotel me 3 yje në Stamboll, Sofje dhe Selanik,-Mëngjezet për të gjithë ditët e qëndrimit.-Shëtitjet në Stamboll me autobus (sipas programit)-Shoqërues dhe guidë shqiptare, për të gjithë ditët e qëndrimit-Një lundrim me anije në Bosfor 2.5 – 3 orë për të parë Europën e dhe Azinë. Me pas transferi në Hotel. Pasagjer:. Autobusë nga Prishtinë për në Tiranë: Gjeni oraret dhe blini bileta në internet. Fill in the required geps about the purchaser and passengers, make your payments and enjoy your ride. Në autobus ndodheshin rreth 50 njerëz dhe udhëtonin në kryeqytetin indian, Nju Delhi. Rent a Car Geti +377 44 205 500. Fusni qytetin e nisjes dhe qytetin e mbërritjes të udhëtimit Tuaj. Udhëtim i përbashkët. Linje te rregullte me autobus nga Tirana TIRANE - SOFJE-merkure dhe te diele 19.00 TIRANE - KROACI - GJERMANI-merkure dhe te shtunde 08.00 TIRANE - BRUKSEL -cdo te shtunde 06.00 TIRANE - … Transfertat dhe Shëtitjet sipas Programit me Autobus. Vizitohen: Paris dhe Bruksel. Vizitë e shkurtër në Utrecht-it. Autobus.al eshte nje sistem i dedikuar B2B dhe B2C per bileta autobusi per linja nderkombetare. Një autobus me studentë është aksidentuar në Sarandë, pasi është përplasur me një automjet tjetër në Qafën e Muzinës. 4.Shëtitje me Autobus 5.Shoqërues Shqiptar gjatë gjithë Udhëtimit. 2. Shëtitjet me autobus sipas programit. Maja më e lartë e Bjeshkeve te Nemuna eshte ... Aeroporti Nënë Tereza (më para: Aeroporti i Rinasit) në Rinas, është aeroporti i kryeqytetit dhe njëkohësisht i vet... Lubjana është qyteti kryesor dhe më i madhi i Sllovenisë. Bruksel, gruaja sulmon me hanxhar udhëtarët në autobus. The history of the Dubrovnik airport can be divided into four different periods, the first of witch began in 1936. at an airport in a place called Gruda in Konavle. I prepared a small suitcase, took the glasses, wallet and a little money, and decided to give myself a little break and go on a trip to Ohrid. Udhëtime me kosto të ulët me autobus Trego biletën direkt në telefonin tënd Wi-Fi dhe priza në bord Rezervo tani! “Na kanë thënë se do të hapet një terminal në orën 6 të mëngjesit, por ende nuk e dimë me siguri. Nisja nga Prishtina ora 10.40. Nga nisjet e ofruara zgjidhni atë që Ju përshtatet më mirë duke marrë parasysh çmimin, kohën e nisjes, shoqërinë e transportit etj. Bileta autobusi me cmime të lira nga Agjensi Turistike Kalemi Travel and Tours. Jadore Deluxe 5*, Plazh.com Ekskluzive, All Inclusive, Side, 7 Ditë €559. Linja Nderkombetare me Autobuz, Tirane Gjermani , Tirane Kosove , Tirane Greqi ,Tirane Itali Plotësoni kutitë e detyrueshme për blerësin dhe udhëtarët, kryeni pagesën dhe t’ia kaloni sa më mirë në udhëtimin Tuaj. Avioni Tiranë-Bruksel ndryshon destinacion, ulet në Paris Publikuar tek: aktualitet , më 15:47 22-03-2016 Pas sulmeve në Bruksel avioni i linjës Tiranë- Bruksel i nisur nga aeroporti "Nënë Tereza" ka ndryshuar destinacion dhe është ulur në aeroportin e Parisit “Charles de Gaulle”. VITI I RI NË BRUKSEL AMSTERDAM 6 DITË 30 DHJETOR 04 JANAR 599 €/P ️ PROGRAMI: DITA E PARË: Fluturimi direkt për në Amsterdam. Nuk raportohet për persona të lënduar, ndërsa aksidenti ka shkaktuar radhë të gjata automjetesh dhe trafik në qarkullim. Mësohet se një autobus i linjës Tiranë-Athinë ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në kanal. Pyetje. Autobusa me qera ; Rezervoni online . Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. ... Rogner Hotel, Bulevardi "Dëshmorët e Kombit", Tiranë Designed by MCN.AL. We use cookies to ensure you get the best user experience on our website. bileta avioni, ofertat e fundit, bileta te lira, bileta me oferte, bileta autobusi, bileta trageti, bileta last minute, deva tours, adria ferries, ventouris tarifat weekend te muajit te percaktuar:. Të paktën 29 persona janë vrarë, pasi autobusi me të cilin po udhëtonin, doli nga rruga në një autostradë në shtetin indian të Uttar Pradesh. Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. Vajtja 06:30 07:20 50,95 EUR Kthimi Air Albania , BelleAir, Bileta Avioni, Shqiperia, Albania Për autobus mund të drejtoheni në stacionin e sutobusëve, Rruga Garibaldi, me taksi nga Aeroporti i Prishtinës. Udhëtim 70-ditor me Autobus nga India në Angli. Nisja në orën 20:10. Rezervim për autobus ; Rezervim për aeroplan ; Rezervim për traget ; Ofertat e vikendeve . +49/234-387431, 0179-5091634 Udhëtimi i kthimit me autobus për në Tiranë, nëpermjet Selanikut. Fluturimi direkt Tiranë - Amsterdam - Tiranë. Shoqeria Kopo-Trans ofron sherbime transporti turstike ose eventesh drejt cdo destinacioni me mjete . Globi Travel & Tours, Tirana. Udhëtimi me avion direkt Prishtinë – Paris. Vjeshtë në Dubrovnik, 3 Ditë €79, Nisja më 3, 17, 25 dhe 27 Nëntor. Pasagjer:. Mundesite per kontakt: Tel: +49/234-38 74 31 ose 0234-41 46 922 . Nëse e ke të vështirë hyrjen në faqen e internetit, na telefono në +49 (0)30 300 137 300 ose referoju aplikacioni Google Assistant i FlixBus . Viti i Ri në Bruksel, Amsterdam, 6 Ditë €599, Nisja më 30 Dhjetor. Me Shume Detaje: Në pagesën 219 Euro përfshihen:-Udhëtimi vajtje – ardhje me autobuz,-Akomodimi në hotel me … Podgorica airpo... Tivat Airport is located in the south of Montenegro in the Bay of Kotor, 3 km south of Tivat, 8 km from Kotor and 20 km from Budva. Ka edhe mundësi që të udhëtojmë me autobus në ndonjë vend fqinj dhe pastaj të kthehemi në Shqipëri”, thotë Nirvana. Destinacioni më i ri që i rikthehet hartës së destinacioneve Belle Air: Tiranë - Prishtinë çdo të enjte e te diel! Na kontaktoni nëpërmjet e-mail ose numrit të telefonit. Bulevardi Blu Bathore, Tirane, Albania +355 68 666 7858 / +355 68 252 7777 info@pati-travel.com Facebook Instagram Pati Travel Transport Gjermani Shqiperi Autobuz Minibuz Furgona Tirana Montenegro Airlines's technical bases are located there. bileta avioni tirane oslo; sa kushton bileta avjonit albani danimark; linja e autobusave tirane-prishtine; bileta per avion offert; bileta avioni nga tirana ne bruksel; bileta per suedi; fluturime tirane zurich; pagesa me avion tirane bari; linja tirane stamboll me autobus; aeroporti rinas albania orari i fluturimeve dt 28 04 2012 tirane rome Një kthim, i fiksuar për të nesërmen në 07:10 të mëngjesit në linjën Bruksel – Vienë – Tiranë. Dita e Parë, 28 Dhjetor 2016: Transferimi me Autobus nga Tirana në Aeroportin e Prishtinës. Autobusë nga Bruksel për në Shkupi: Gjeni oraret dhe blini bileta në internet. I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. Autobusi me targa greke ITY2760, po shkonte në Athinë për të marrë pasagjerë, ndërsa nuk ndodhej asnjeri […] dhe brenda 15 minutash gjat orarit te punes (08:00-19:30) do ju kthejme pergjigje .. Informacion me i hollesishem kliko - Tirana International Airport 5. Kontaktoni Kalemi Travel and Tours për këtë udhëtim me autobus. Nisja në orën 20:10. I rrethuar nga stafi, përfaqësues të Ambasadës dhe gazetarë, ai dukej më i fokusuar te takimi me Presidentin Rompoi sesa te problemi i kthimit në Tiranë. BusTicket4.me Ju uron rrugë të mbarë. Rr. Siç duhet edhe nga fotot, autobusi ka dalë nga rruga duke u përplasur me barrierat mbrojtëse të autostradës. Mbrritja në Paris ora 13.40. Një autobus pasagjerësh me targa të Kosovës është aksidentuar në autostradën Tiranë-Durrës në afërsi të Maminasit. From the date of departure choose the one that suits you best taking into account price, departure time, carrier etc. Fjetje: 3 netë në Amsterdam, 2 natë në Bruksel. Done right, there are few better combinations in life than warm sand, stunning coastline and a heavy dose of blissful electronic music. The UNESCO World Heritage town of Regensburg is a dream destination for history monuments and culture. Duration 3h Frequency Once daily Estimated price $17 - $40 Schedules at ms.mk. Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Çdo katër minuta ndod By clicking on "Buy ticket" or "Select departure" (depending on search options) choose the desired bus route. Larnaca – Tiranë ... Me avion, autobus ose makinë me qira. ALL. Sharr Travel me përfaqësi në Prishtinë e Prizren, është e përkushtuar në ofrimin e shërbimeve të transportit rrugor me autobusë modern e komod, shërbime të transportit ajror me aeroplan të kompanive më të njohura botërore. 8 Shtator, 2020. TIRANË-‘BELLE AIR’, kompanisë ajrore në tregun shqiptar i jepet çmimi “Kompania ajrore e re me performancën më të mirë” nga Aeroporti Ndërkombëtar i Athinës.. BELLE AIR regjistroi trafikun më të lartë të numrit të pasagjerëve për vitin 2011 midis kompanive të reja që lançuan skedulin e operacioneve të tyre një vit më parë. 400 000 linja ditore në rreth 2500 destinacione në mbi 34 shtete të ndryshme evropiane. All Rights Reserved. Mbrritja në Bruksel… Fjetje: 3 netë në Amsterdam, 2 natë në Bruksel. Gefällt 2.032 Mal. CONTACT ME . Dita e Parë: Nisja në orën 03:00 nga Tirana me autobus. Udhetoni me autobus prej Belgjike per ne Kosove me linje te rregullt Udhetime te rregullta Bruksel - Prishtine cdo te marte dhe premte nepermjet Hungarise. udhëtime me guidë të tjera, bileta autobusi, etj. I dyti për nga madhësia dhe numri i banorëve, pas Prishtin&eum... Sofia gjendet nën malin Vitosha, ka 1,300,000 banorë dhe është kryeqyteti i Bullgarisë. Me klikimin në butonin “Bli biletën” ose “Zgjidh nisjen” (në varësi të alternativës së kërkimit) zgjidhni linjën e dëshiruar të autobusit. Mbrritja në Tiranë. I rritur : Aksidentet rrugore janë të shpeshta në Indi. I rritur : Mësohet se ata po ktheheshin nga Saranda në drejtim […] Me kthim. Mëngjeset në Hotele. Qyteti i Trashëgimisë Botërore të UNESCO-s në Regensburg është destinacioni i ëndrrave për monumentet dhe kulturën e historisë... Delta City Podgorica - është qendra e parë dhe më e madhe tregtare në Podgoricë. Qyteti... Dita e të dashuruarve na përkujton edhe njëherë se dikuj duhet ti themi më shpesh „Të dua“. Kerkoni cmim bilete me kedo shoqeri fluturimi dhe per kedo destinacion duke shkruar te. SHQIPËRI: Charles Michel nesër në Tiranë. TEPELENË– Një aksídent ka ndodhur në orët e vona të mbrëmjes së djeshme në aksin rrugor Memaliaj-Tepelenë, në vendin e quajtur Ura-Bençës. tarifat weekend te muajit te percaktuar:. The Valentine's Day reminds us once more that one should more often say "I love you". Vizitohet: Dubrovnik. KinG Rent a Car +377 44 640 640. udhëtime me guidë të tjera, bileta autobusi, etj. 23 Janar, 2020. Regensburg lies at the most northerly point in the course of the Danube, w... Delta City Podgorica is the first and the largest shopping mall in Podgorica. Bileta Avioni Shkup bruksel Me Cmimet me te mira online te lira per Bileta me Oferte Low Cost. Pushime të shkurtra gjatë rrugës. Tiranë 28 gusht 12:34. Sistemimi dhe Fjetje … Ofrohen bileta autobusi per ne Greqi, bileta autobusi per Itali, bileta autobusi per Gjermani, bileta autobusi per Turqi, bileta autobusi per Kosove, bileta autobusi per Zvicer, bileta autobusi per Maqedoni, por edhe autobusa me qera. Ngjyra e furgonit e zeze me xhama te zi. Nese keni pyetje per nisjen me autobus Gjermani-Shqiperi permes Italise, atehere na kontaktoni ne cdo kohe. Nisja në orën 10:40. Linja e Autobuave per Sofie Maqedoni - Autobus per Greqi nga Shqiperia - Bileta Autobusi per Sofie, Bileta Autobusi per Gjermani, shqiperi sofie, autobus shqiperi maqedoni, makina me qera The airline of Montenegro Airlines is housed ... Ljubljana is the main and largest city of Slovenia. Tiranë Barcelonë me Autobus 28 Mars, 7 dite, €329 – Udhëtim me Guidë në Barcelonë. Planifikoni lehtësisht udhëtimin tuaj me BalkanViator. 2, Kodi postar 1001, Tiranë, Shqipëri BusTicket4.me wishes you a safe journey. ALL. Hoti me kabinetin e tij niset për në Tiranë me autobus; Vrasja e pronarit të “Selo Tours”, dalin pamjet si ndodhi rasti (VIDEO) Vrasja e pronarit të “Selo Tours”, reagojnë familjarët; Arrijnë helikat për parkun energjetik në Bajgorë (VIDEO) Serbi: Vritet një burrë nga Kosova, dyshohet se është pronari i “Selo Tours” ... Podgorica Airport (also known as Golubovci Airport) is located in Golubovci, 12 km south of Podgorica. Me Marrveshje. Gazetarja Klodiana Lala konfirmon për ‘BalkanWeb’ se Arditi Spahiu është mik shtëpie i Erion Alibejt (vëllai i burrit të motrës), një personazh i njohur në botën e krimit në Elbasan, i cili u arrestua pak kohë më parë. ... Bëra gati një valixhe të vogël, mora syzet, portofolin dhe pak para. Nisjet në listë jepen me kohën e nisjes, kohëzgjatjen e udhëtimit, shoqërinë e transportit, cilësinë e autobusit, itenerarin e udhëtimit me gjithë kilometrazhin, uljet e mundëshme të çmimeve etj. Tiranë Barcelonë me Autobus nga Agjensi Udhëtimesh me Autobus Kalemi Travel. Nisja Nga Tirana Ne Stamboll me autbus behet ne oren 12:00 Udhetimet me Autobuz Nga Stambolli ne Tirane behen cdo dite nga e HENA ne te SHTUNE Në Tiranë nesër të gjitha gratë e vajzat udhëtojnë falas me autobus “Nesër transporti publik për gratë dhe vajzat e Tiranës do të jetë falas", është kjo dhurata e Bashkisë së Tiranës për gratë e kryeqytetit me … Pas katër muajsh, sot rinisi punën transporti publik. Bileta / Udhetime Udhetime turistike drejt cdo destinacioni! Taksi. Agjensi udhëtimi Paketa Turistike Bileta Avioni & Trageti Sigurime Shëndeti Rezervime Hoteli Makina me qera Agjensi udhëtimi Paketa Turistike Bileta Avioni & Trageti Sigurime Shëndeti Rezervime Hoteli Makina me … 3 foto. City Municipality of Ljubljana is one of the 11 city municipalities in the country. Viti i Ri në Bruksel, Amsterdam, 6 Ditë €599, Nisja më 30 Dhjetor. By clicking on "Buy ticket" or "Select departure" (depending on search options) choose the desired bus route. 0800 0888; info@tirana.al; Sheshi Skënderbej, Nd. 4.